شرایط استفاده از آگهی فروشندگان موبوکادو

 

در رابطه با فروش کادوهای تکی، با توجه به اینکه فروش کادو در موبوکادو، اکثرا از طریق عرضه کننده های خانگی و مزونها و فروشگاههای جزء انجام میگیرد. برای زمان ارسال و نحوه ارائه خدمات هنوز سازوکار کنترلی تدوین نگردیده است فلذا در هنگام خرید هدیه از فروشگاهها غیر از مواردی که فروشنده خود سایت موبوکادو باشد. به انتخاب زمان تحویل در تاریخ چند روز مانده به تاریخ مورد نیاز اقدام نمایید تا در صورت عدم تحویل به موقع امکان تهیه جایگزین میسر باشد. شایان ذکر است در مورد فروشگاه موبوکادو حتی امکان تحویل در روز مشخص در تهران میسر است.. 

(تعیین امتیاز و درج نظر درباره محصول و عرضه کننده های آن فروشندگان بی تعهد و بی کیفیت را حذف و انسانهای متعهد را جایگزین میکند.)

 

موبوکادو یک سایت فروش محصولات هدیه و ارائه انواع خدمات از این دست میباشد که به نوعی به افزایش کیفیت انواع روابط مشتریان کمک میکند، در این راستا آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های موبوکادو بوده است و موبوکادو می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت موبوکادو، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف موبوکادو همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند،قابل تعویض نمیباشند.

لطفاً توجه داشته باشید:

– خریدار و فروشنده سایت موبوکادو را به عنوان داور مرضی الطرفین پذیرفته و رای او را لازم الاجرا میدانند.

– باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

–  در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

– خریداری کارت هدیه مشمول هیچ‌یک از شرایط درج شده در این صفحه نیست.

-خریداری کالاهایی که به صورت سفارشی انجام شده و کالا برای مشتری اختصاصی میگردد. شامل این موارد نبوده و در صورت مغایرت کالا یا خدمات با سفارش داده شده مراتب باید حداکثر طی 48 ساعت پس از دریافت کالا، اطلاع داده شود. و از طریق داوری موبوکادو طبق قوانین داوری با این مورد برخورد خواهد شد. پس از زمان تعیین شده با توجه به تصویه حساب با فروشنده موبوکادو امکان بازگرداندن کالا و اعمال داوری را ندارد.

هرگونه استفاده از موبوکادو به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. موبوکادو هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از فروشندگان داخل سایت موبوکادو استفاده می‌کنند.

 • تلاش موبوکادو، گسترش فروش فروشندگان اینترنتی با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت ادعاهای فروشندگان را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال فروشندگان برعهده نمی‌گیرد.
 • مسئولیت استفاده از محصولات و خدمات عرضه شده فروشندگان این سایت بر عهده­‌ی کاربر است و موبوکادو هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.
 • موبوکادو هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با فرشندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ موبوکادو در هر لحظه قادر به ویرایش محصولات خود هستند، بنابراین موبوکادو، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع محصول درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
 • مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به موبوکادو ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ی فرستنده اطلاعات است.
 • موبوکادو مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکس ارسالی به سایت، یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به کاربر یا ایجاد شده توسط کاربر می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
 • مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به موبوکادو که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و موبوکادو مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
 • محصولات عرضه شده در موبوکادو با هزینه­‌ی گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف محصولات در هر زمان به فروشنده داده شده است. استفاده کننده از موبوکادو حق کپی‌برداری از اطلاعات فروشنده، نوشتار و تصاویر محصولات ارسال شده به موبوکادو را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.
 • هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید. مگر از طریق درگاه پرداخت اینترنتی موبوکادو. خرید از طریق درگاه اینترنتی موبوکادو امنیت خرید شما را بالا خواهد برد. و امکان رسیدگی موبوکادو به اختلاف پیش آمده شما را بوجود خواهد آورد.
 • اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.

به خاطر داشته باشید:

 • در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم. مگر در خرید از طریق درگاه اینترنتی موبوکادو.
 • بهتر است قبل از تحویل کالا از بسته بندی و کیفیت کالا اطمینان حاصل کنید.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.