هدیه تولد بر مبنای شخصیت افراد، منطقین

راهنمای هدایا 16 شخصیتی: هدیه تولد بر مبنای شخصیت افراد، منطقین

هدیه تولد

در مقاله قبلی درباره اینکه چگونه و چرا شخصیت افراد در انتخاب کادو عید ی به ما کمک میکنه صحبت کردیم حال درباره یکی از 16 شخصیت یعنی منطقین صحبت میکنیم

هدیه تولد

هدیه تولد بر مبنای شخصیت افراد

هدیه تولد

گیرندگان تحلیلگر

منطقین (INTP)

گروه شخصیتی منطقین از هدیه تولد دادن به عزیزانشان با کمترین تحلیل و بررسی لذت می برند.
برخی از افراد دارای این نوع شخصیت، هدیه دادن را به نوعی غیر ضروری و غیر منطقی می دانند. همه اونها شبیه هم هستند.
آنها به صورتی مخفی و بدونه آنکه بتونید در صورتشون ببینید. می توانند مخفیانه در مورد انتخاب “هدیه” برای دیگران نگران باشند.

در برخورد با منطقین تا جای ممکن، تلاش کنید که ای فشار را کاهش دهید، و به آنها یاد آوری کنید که از ایشان انتظار ندارید که هدیه ای عالی به شما داده باشند. این کار آنها را از این قید و بند آزاد می کند تا از همه ی آنچه که همگی آن را بیشتر می پسندید لذت ببرید.

هدیه تولد=

دقت کنید که

برای منطقین یک “برنامه هیجانی یادگیری” را هماهنگ کنید. یک کلاس، سخنرانی، مستند، یا حتی تور بازدید از یک کارخانه میتواند کنجکاوی منطقیهای را جلب کند. علاوه بر این، آنها ممکن است از بیرون رفتن لذت بیشتری ببرند. چیزی بیشتر از اونچه انتظارش رو دارید.

آنها را با “بهترین” از یک هدیه تولد ساده حفظ کنید. شکلات، چای، قهوه یا پنیر مخصوصا به اندازه کافی هزینه ی زیادی ندارد، اما می تواند برای این شخصیت ها با لذت زیادی را تامین کند. مخصوصا اگر این هدایا فرصتی را برای ذهن کنجکاو آنها فراهم کند تا در مورد چگونگی آن هدایا یاد بگیرند.

فشار را بردارید: اگر دوست یا معشوقه دوست داشتنی منطقی شما از تبادل هدیه اکراه دارد، از او بپرسید که آیا قهوه یا غذا را به جای مبادله هدایا ترجیح می دهد؟

مارو در موبوکادو دنبال کنید….
در مقاله بعدی درباره گروه شخصیتی فرماندهان (ENTJ) صحبت میکنیم

سعید فرزامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *