کادو تولد بر مبنای شخصیت افراد، فرماندهان

راهنمای هدایا 16 شخصیتی: کادو تولد بر مبنای شخصیت افراد، فرماندهان

کادو تولد

در مقالات قبلی درباره اینکه چگونه و چرا شخصیت افراد در انتخاب کادو عید ی به ما کمک میکنه صحبت کردیم و چند گروه از شخصیتهای آنها صحبت کردیم حال میخواهیم درمورد یکی دیگر از 16 شخصیت یعنی فرماندهان صحبت کنیم

کادو تولد

کادو تولد بر مبنای شخصیت افراد

کادو تولد

گیرندگان تحلیلگر

فرماندهان (ENTJ)

گروه شخصتی فرماندهان (ENTJ)=

خرید هدیه برای فرماندهان می توانند دشوار باشد. زیرا آنها در مورد هدیه ای که به آن علاقه ای ندارند، با شما تعارف نخواهند داشت.

ولی با این وجود خوشبختانه، با توجه به موارد مورد علاقه گروه شخصیتی فرماندهان، شانس شما برای تهیه هدیه تولد ی که آنها واقعا از آن قدردانی کنند. شانس خوبی است.

کادو تولد=

آنها را به رستوران مورد علاقه شون ببرید.

  آنها از کیفیت صرف زمان کافی با شما لذت میبرند. و از شما بابت لذتی که برای آنها بوجود آوردید تشکر و قدردانی خواهند کرذ.

به یک هدیه خانگی فکر کن.

  یک کادو تولد سفارشی – برای مثال یک نقاشی یا لیوان با نقل قول مورد علاقه آنها (و یا حتی متنی که خودشان در گذشته گفته اند!) می تواند برای این گروه شخصیتی فرماندهان بسیار جذاب تر از یک کادو غیر معمول باشد.

کیفیت را بیش از مقدار مد نظر قرار دهید.

فرماندهان انتظار چندین کادو تولد را ندارند – آنها ترجیه میدهند یک هدیه خوب دریافت کنند. به طور کلی وقتی برای یک فرد از گروه شخصیتی فرمانده هدیه میخرید. به جای آنکه پولتان را صرف خرید چندین هدیه سطح پایین کنید. یک هدیه سطح بالا، اصطلاحاً یک هدیه لاکچری تهیه کنید.

به عبارت دیگر، یک بطری کوچک از یک نوشیدنی سطح بالا احتمالا به آنها بیش از یک نمونه بزرگ از نوشیدنی های سطح پایین انتظارات آنها را بر آورده میکند. و تاثیر گذار تر خواهد بود.

مارو در موبوکادو دنبال کنید….
در مقاله بعدی درباره گروه شخصیتی داوطلبان (ENTP) صحبت میکنیم

سعید فرزامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *