کادو تولد چی تهیه کنیم

کادو تولد چی تهیه کنیم

کادو تولد

هدیه تولد شاید یکی از بهترین شیوه¬های خوشحالی و قدردانی از عزیزانی باشد که حضور آنها موجب دلگرمی و شوق ادامه زندگی هست.

کادو تولد

اکثر افراد زادروز خود را جشن گرفته و عزیزان خود را نیز در این شادی سهیم می¬نمایند و رسم چنین جشن¬هایی معمولا این هست که مهمانان با اهدای کادو سعی در خوشحالی و غافلگیری صاحب جشن تولد نمایند.

کادو تولد

خرید هدیه تولد شاید آنچنان کار آسانی نباشد و سوال کادو تولد چی بخرم یکی از پرتکرارترین سوالات زمان خرید هدیه تولد می-باشد.

کادو تولد

کادو تولد برای خانم¬ها

خانم¬ها اکثرا سختگیر و مشکل پسند هستند ولی این سخت گیری بیشتر در زیبایی کادو دیده می شود و شاید یک کادوی ساده و ارزان و در عین حال شیک محال باشدکه خانمی را سر ذوق نیاورد،

تلفیق گل و کادو همچون باکس گل، زیور آلات، تلفیق عروسک و کادو و یا تلفیق شکلات و کادو، لوازم آرایش، لباس و کلا هر چیز دیگری که در دایره علاقمندی¬های خانم قرار بگیرد

بعنوان هدیه تولد اهدا می¬شود، اما نکته مهم مخصوصا در مورد خانم¬ها بسته بندی کادو تولد هست زیباترین و خلاقانه¬ترین بسته بندی کادو را برای تاثیر گذاری هر چه بیشتر بکار ببندید.

همچنین قرار دادن یاداشتی عاشقانه همچون؛ “گرمای نگاهت امیدبخش ادامه¬ی حیات است پس امیدوارم به اندازه حیات ابدیت جاودانه باشی… “بی نظیر خواهد بود.

کادو تولد برای آقایان

آقایان شاید به اندازه خانم¬ها سخت¬گیر و مشکل پسند نباشند، اما میزان علاقه¬ و توجهی که برای خرید هدیه تولد صرف شده کاملا برایشان مهم هست،

هنگام خرید هدیه تولد برای آقا نسبت خود با ایشان را در اولویت قرار دهید و سپس به سلیقه و علاقه او توجه کنید، چه کادویی، شیرینی روز تولد را برای او دو چندان می¬کند؟

آیا این کادو کتاب است و یا لوازم ورزشی، پوشاک، عطر، ساعت و…؟

اگر پاسخ این سوال با نهایت ریز بینی پاسخ داده شود مطمئن باشید که کادوی شما به مدت سالیان طولانی در آرشیو خاطرات او باقی خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *