کادو دادن و ابداع زیبای بشر

کادو

کادو

کادو

کادو یکی از زیباترین ابداعات انسان برای بیان احساسات و عواطف هست و معجزه بی نظیر آن تحکیم روابط و دوستی¬های فردی و اجتماعی می¬باشد.

کادو

انسانی که از آغاز خلقت وجودش با مهر و محبت سرشته شده، اهدای کادو را دستاویز محکمی برای بیان مهر و دوستی های خود قرار داده است.

کادو

رمز ماندگاری هر عملی نزد افراد، معنی و مفهوم نهفته درپس آن کار است و به میزانی که با علاقه و توجه کامل صورت گرفته باشد ارزشمندتر هست پس کادو¬ی ساده و ارزانی که با عشق و توجه به سلیقه و علایق فرد مقابل خریداری شده باشد به مراتب اثرگذارتر و دوست داشتنی¬تر از اجناس گران قیمتی خواهد بود که هیچ تدبیری برای خرید آنها صورت نپذیرفته هست.

متاسفانه در بعضی از مواقع افراد فقط به این فکر می¬کنند که صرفا کادویی را به فرد مورد نظر اهدا کنند و به مناسب بودن آنچه که خریداری می¬نمایند توجهی ندارند، این افراد نباید از جادوی توجه به علایق فرد مقابل و صرف زمان برای خرید کادو چشم پوشی نمایند.

کادو

دلایل اهداء کادو

اهدای کادو هم به دلایل مختلف صورت می¬گیرد گاهی هدف تحکیم روابط بین طرفین می¬باشد و گاهی رفع کدورتی که بر پیکره رابطه دوستانه نقش بسته است.

گاهی نیز مهر و محبت را به میزان چشمگیری افزون می کند؛ اما هدف واحد همه آنها چیز جز بیان دوستی و محبت نیست و بهتر است محدود به زمان و مناسبت خاصی نباشد و گاهی زیبا و ستودنی است که انسان بی هیچ دلیل ومناسبت خاصی، شادی را به اطرافیان با اهدای کادویی هر چند ناچیز هدیه نماید.

انواع اشیا گوناگون نیز می توانند به عنوان کادو به دیگران اهدا گردند از یک شاخه گل نسبتا ارزان گرفته تا وسایلی که با قیمت های گزاف و باور نکردنی تهیه می¬شوند.

اما نکته بسیار مهم در نظر گرفتن سلیقه، علاقه مندی و نیازهای دریافت کننده هدیه است تا علاوه بر نشان دادن میزان اهمیت و علاقه مندی به وی، کارایی لازم را برای او داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *