کادو عید بر مبنای شخصیت افراد، معماران

راهنمای هدایا 16 شخصیتی: کادو عید بر مبنای شخصیت افراد معماران

کادو عید

در مقاله قبلی درباره اینکه چگونه و چرا شخصیت افراد در انتخاب کادو عید ی به ما کمک میکنه صحبت کردیم حال درباره یکی از 16 شخصیت یعنی معماران صحبت میکنیم

کادو عید

کادو عید بر مبنای شخصیت افراد

کادو عید

گیرندگان تحلیلگر

معماران (INTJ)

گروه شخصیتی معماران به سنت توجه ندارند، ولی ممکن است تبادل هدیه را به طور کامل رد نکنند.
گفته می شود که این شخصیت ها به عنوان یک فرد می توانند از دریافت کادو عید خوش حال باشند، مخصوصا اگر با منافع آنها هماهنگ باشد.

کادو عید=

برای کادو عید گروه معماران میتونید، یک سفر ویژه به یکی از موزه های مورد علاقه شون، یا مکان یا رویداد مورد علاقه تون ترتیب بدین. همچنین اونها از یک برنامه طرح ریزی شده هم لذت میبرند منظور من از برنامه طرح ریزی شده: تعیین و صرف زمان برای یک قرار ملاقات جذاب است. همه موارد مورد نیاز رو هماهنگ کنید و رزرو های لازم را انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که انتهای برنامتون به هیچ وجه شل و وارفته و بی معنی نیست. اجازه دادن به یکی دیگر برای مراقبت از این گونه جزئیات می تواند باعث آرامش گرو شخصیتی معماران گردد.
و تا زمانی که جزئیات مورد بررسی قرار می گیرند. مطمئن شوید در مورد نتایج خوب پیشاپیش به آنها گفته اید – معماران از جمله کسانی هستند که اکثراً از شگفتی ها لذت می برند، بنابراین همیشه آنها را با درجاتی از غیر قابل پیش بینی بودن سوپرایز کنید.

دقت کنید که

برای خاص و نه مثل عموم مردم بودن برنامه ریزی داشته باشید. اگر تمایل به اهدای کارت هدیه دارید، این شخصیت ها ممکن است سرگرمی ها و احساسات ناخوشایند باشد که طرفداران عمومی به آن نپرداخته اند. این شخصیت ها ممکن است سرگرمی ها و احساسات ناخوشایندی داشته باشند که عموم مردم به آن نپرداخته اند.
در صورت امکان در انتخاب یک هدیه به این موارد توجه کنید. اکثر افراد عضو گروه شخصیتی معماران علایق و دوست نداشتنهای بسیار خاصی دارند، بنابراین اگر کادو عید خود را برای این گروه شخصی نکنید تا در صورت لزوم بتونید آن را تعویض کنید.

مارو در موبوکادو دنبال کنید….
در مقاله بعدی درباره گروه شخصیتی منطق (INTP) صحبت میکنیم

سعید فرزامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *