کادو ولنتاین خلاقانه خودتون رو داشته باشید.

کادو ولنتاین خلاقانه خودتون رو داشته باشید.

تو آموزشهای قبلی بهتون قول داده بودیم که به مرور 35 هدیه ولنتاین خلاقانه دست ساز رو بهتون اموزش بدیم :

2. شیشه دلایل اینکه او را دوست دارید

یک شیشه کوچک را با روبان، احساس قلب و دیگر اقلام تزئینی، به زیبایی تزئین کنید.

کادو ولنتاین

این کادو ولنتاین منحصر به فرد می تواند به قفسه کتابخانه و یا درون بوفه یا کنسول به عنوان یک قطعه تزئینی اضافه شود. و می تواند با پیام شخصی شما سفارشی شود.

کادو ولنتاین

چگونگی ساخت کادوهای خلاقانه توسط علاقه مندان به این هدایای ویژه مسئله جذابی است.

کادو ولنتاین

این دکوری شامل بسته بندی شیشه ای با مقدار زیادی نخ یا ربان و یک دکمه سیاه و سفید و در وسط این دکمه یک پد به شکل قلب که بیان کننده احساس شماست را در جای خود نگه می دارد.

کادو ولنتاین

؟چی بنویسیم

بر روی برگه های کادو ولنتاین از دلایل علاقتون به مخاطب خاصتون یا ارزشی که براتون داره بنویسید.

یا از اینکه چرا به اون علاقه دارین یا چه چیزهایی رو توش دوست دارین و یه عالمه حرفهای تاثیر گذار دیگه رو با دست خط خودتون براش آماده کنید تا با این هدیه ولنتاین علاقتون رو بهش نشون بدین.

چه چیزی قشنگ تر از اینکه یه نفر یک هدیه عاشقانه از شخصی که بهش علاقه داره با نوشته هایی نشون دهنده میزان علاقش به خودش دریافت کنه .

فواید کادو خلاقانه

در حالی که شیشه به خودی خود مقدار کمی از کاغذهای دست نوشته شما را در خود جای می دهد. هر یک از قطعات کاغذ برش خورده، یک لبخند را به چهره مخاطب خاص شما می آورد

زیرا دلیل آن را توضیح می دهد که چرا او را دوست دارید. نگران نباشید، یک کاغذ ساده را بیرون بیاورید و دلایل آن را در کاغذ قرمز روشن بنویسید، ورق های خود را تکه تکه کنید و آنها را به داخل شیشه بیندازید. هیچ چیز نمی تواند بهتر از بیان همه چیز در مورد او باشد که باعث می شود همه ی آنچه در او برای خودتان تحسین کنید.به نمایش بگذارید.

لینک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *